- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Odkládací stolek 2 ks OREO
Odkládací stolek 2 ks OREO
Telefonická objednávka
SET KONFERENČNÍCH STOLKŮ OREO

ROBUSTNOST A TRVANLIVOST

RŮZNORODOST BAREVNÝCH ŘEŠENÍ
Stolky jsou dostupné v pěti atraktivních barevných variantách. Dub san remo má působivý a přirozený vzhled, který hezky zapadne do interiérů v rustikálním nebo skandinávském stylu. Dub zlatý je luxusní a elegantní, ideální pro interiéry ve stylu glam nebo art deco. Dekor bíleho nebo černého mramoru přináší do vašeho interiéru špetku luxusu a modernity, skvěle se hodí do minimalistických nebo moderních prostor. Ořech zajišťuje teplou a přírodní atmosféru, skvěle zapadne do interiérů v retro nebo mid-century stylu.
- dub san remo / černá
- dub zlatý / černá
- bílý mramor / černá
- černý mramor / černá
- ořech / černá
- travertyn / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Rozměry velkého stolku:
Průměr: 53 cm
Výška: 45 cm
Rozměry malého stolku:
Průměr: 43 cm
Výška: 35 cm
Nosnost:
15 kg
Hmotnost:
14 kg
MONTÁŽ
Stolky jsou dodávány v demontovaném stavu. Jejich montáž je jednoduchá díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 43 cm, 53 cm |
| HLOUBKA | 43 cm, 53 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 45 cm |
| PRŮMĚR | 43 cm, 53 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | Atypické |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 43 cm, 53 cm |
| HLOUBKA | 43 cm, 53 cm |
| VÝŠKA | 35 cm, 45 cm |
| PRŮMĚR | 43 cm, 53 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 15 kg |
| OBSAH SETU | 2x stolek |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Obývací stěna ATLANTIS NEW
Regál SARAH
Pohovka FABRICIO
Rozkládací pohovka BOLIVIA
Rozkládací pohovka BOLIVIA
Hnědá
Dodání do 14 dnů
16 150 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
16 150 Kč
Šedohnědá / žlutá
Dodání do 14 dnů
16 150 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní