- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Paris
- Noční stolek PARIS 70302
Noční stolek PARIS 70302
Telefonická objednávka
Noční stolek PARIS 70302 je součástí elegantního sektorového systému v provensálském stylu PARIS. Jednoduché linie a romantický duch, přinesou do vašeho interiéru jedinečnou atmosféru. Nábytek je vyrobený z fóliované dřevotřísky ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Ozdobné lišty jsou vyrobeny z MDF.
Noční stolek PARIS 70302 nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou šuplíků s kovovými úchyty a otevřeného úložného prostoru.
Doporučujeme přkoupit další komponenty ze sestavy PARIS.
Barva:
šedá
Materiál:
foliovaná DTD / lakovaná MDF / kov
Rozměry:
šířka: 43,6 cm
hloubka: 40 cm
výška: 58,8 cm
nosnost vrchní desky: 25 kg
nostnost šuplíků: 5 kg
tloušťka materiálu: 18 mm
Hmotnost:
17,2 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Provence, Moderní |
| ŠÍŘKA | 43,6 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 59 cm |
| HMOTNOST | 17,2 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Noční |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní