- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Paris
- Šatní skříň PARIS
Šatní skříň PARIS
Telefonická objednávka
Šatní skříň PARIS je součástí elegantního sektorového systému v provensálském stylu PARIS. Jednoduché linie a romantický duch, přinesou do vašeho interiéru jedinečnou atmosféru. Nábytek je vyrobený z fóliované dřevotřísky ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Ozdobné lišty jsou vyrobeny z MDF.
Šatní skříň PARIS nabízí dostatek úložného prostoru. Je rozdělena na věšákovou část, kde se nachází i jedna police. A na policovou část, kde je polic pět.
Doporučujeme přkoupit další komponenty ze sestavy PARIS.
Barva:
bílá
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
foliovaná DTD / lakovaná MDF / kov
Rozměry:
šířka: 138,8 cm
hloubka: 60,5 cm
výška: 200,6 cm
tloušťka materiálu: 18 mm
Nosnost:
police v policové části: max 20 kg
police ve věšákové části: max 15 kg
šatní tyč: 12 kg
Hmotnost:
107 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Provence, Venkovský, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 138,8 cm |
| HLOUBKA | 60,5 cm |
| VÝŠKA | 200,6 cm |
| HMOTNOST | 107 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| TYP SKŘÍNĚ | Šatní |
| ZRCADLO | Ne |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní