- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Paris
- Postel PARIS
Postel PARIS
Telefonická objednávka
Postel PARIS je součástí elegantního sektorového systému v provensálském stylu PARIS. Jednoduché linie a romantický duch, přinesou do vašeho interiéru jedinečnou atmosféru. Nábytek je vyrobený z fóliované dřevotřísky ve dvou barevných variantách: bílá a šedá. Ozdobné lišty jsou vyrobeny z MDF.
Postel PARIS e dodávána bez roštu a bez matrace.
Doporučujeme přkoupit další komponenty ze sestavy PARIS.
Barva:
šedá
Materiál:
foliovaná DTD / lakovaná MDF
Rozměry:
šířka: 199,1 cm
hloubka: 210,8 cm
výška: 110 cm
výška po rošt: 35 cm
tloušťka materiálu boky: 22 mm
tloušťka materiálu čelo: 32 mm
Hmotnost:
60 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Provence, Moderní |
| ŠÍŘKA | 199,1 cm |
| HLOUBKA | 210,8 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOST | 60 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 35 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní