- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek OFION Dekorhome
Konferenční stolek OFION Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento netradiční konferenční stolek ve tvaru bedny s pokladem nadchne nejednoho milovníka vína. Z boku má totiž zabudovanou vinotéku a v druhé polovině stolku je úložný prostor, který odkryjete částečným odklopením horní desky.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zkombinujte tento konferenční stolek s dalším nábytkem z naší řady OFION.
Barva:
sheeshamové dřevo
mangovníkové dřevo
Výběr dekoru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 60 cm
výška: 40 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Jídelní lavice THOR 7 cm Dekorhome
Jídelní lavice THOR 7 cm Dekorhome
160 cm Dodání do 14 dnů 7 090 Kč 200 cm Dodání do 14 dnů 8 190 KčJídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
120x80x77 cm Dodání do 14 dnů 8 090 Kč 140x80x77 cm Dodání do 14 dnů 9 190 KčJídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 690 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
5 390 Kč
Jídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
160x90x77 cm Dodání do 14 dnů 12 490 Kč 180x90x77 cm Dodání do 14 dnů 13 690 Kč 200x90x77 cm Dodání do 14 dnů 15 290 KčStojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Šedá
Není skladem
21 602 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
20 490 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní