- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Sady stolků
- Konferenční stolek 3 ks LADON Dekorhome
Konferenční stolek 3 ks LADON Dekorhome
Telefonická objednávka
Čisté linie, nadčasový design, kvalita a skvělá řemeslná práce. To je set konferenčních stolků LADON, který doplní zařízení vašeho moderního obývacího pokoje.
Černé desky jsou vyjímatelné a lze je použít samostatně. Deska stolu je z foliované MDF. Dva menší stolky lze pohodlně zasunout pod větší.
Rám je z černě lakovaného kovu.
Zkombinujte tento konferenční stolek s dalším nábytkem z naší řady LADON.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / kov
Rozměry velkého stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 50 cm
výška: 45 cm
Rozměry malého stolu:
šířka: 50 cm
hloubka: 45 cm
výška: 38 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 3x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Kov, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 3x stolek |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Kov, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
5 431 Kč
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Konzolová jídelní židle 2 ks LADON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Tyrkysová
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Odkládací stolek 3 ks BOREAS Dekorhome
Odkládací stolek 3 ks BOREAS Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 490 Kč
Odkládací stolek ZEUS Dekorhome
Odkládací stolek ZEUS Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
2 890 Kč
Lavice BÉLOS Dekorhome
Lavice BÉLOS Dekorhome
Zelená
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč
Žlutá
Dodání do 14 dnů
1 490 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní