- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek HYPERION Dekorhome
Konferenční stolek HYPERION Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenční stolek v moderním retrostylu je vyroben z masivního sheeshamového dřeva. Snadno jej sladíte s jakýmkoliv interiérem a vhodnými bytovými doplňky.
Pod deskou stolu jsou praktické otevřené police a dvě zásuvky, kam můžete umístit knížky, časopisy, ovladače a další nezbytnosti. Stolek lze použít i například pod TV.
Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti. Díky tomu je každý kus jedinečný.
Barva:
sheesham
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 45 cm
výška: 40 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní