- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek OSMERO 90 Dekorhome
Konferenční stolek OSMERO 90 Dekorhome
Telefonická objednávka
STOLEK OSMERO
VYSOKÁ KVALITA MASIVNÍHO DŘEVA

MULTIFUNKČNÍ ÚLOŽNÝ PROSTOR

ELEGANTNÍ RETRO VZHLED

JEMNĚ LAKOVANÝ POVYCH
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
sheesham / černá
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 90 cm
výška: 38 cm
Rozměry vnitřní:
šířka: 47 cm
hloubka: 67 cm
výška: 16 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Trojúhelník |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsná lampa vintage kov Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Chesterfield pohovka 3-místná MIDAS Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
24 390 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
25 090 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
19 890 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
18 890 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní

