- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek EUROTAS Dekorhome
Konferenční stolek EUROTAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Konferenční stolek EUROSTAT v moderním retrostylu je vyroben z masivního sheeshamového dřeva. Snadno jej sladíte s jakýmkoliv interiérem a vhodnými bytovými doplňky.
Pod deskou stolu je prostorná otevřené police, kam můžete umístit nezbytnosti. Stolek lze použít i například pod TV.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
hnědá
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 50 cm
výška: 40 cm
tloušťka desky: 2,5 cm
Přihrádka:
šířka: 95 cm
hloubka: 50 cm
výška: 35 cm
Dodáváno v demontu
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Retro, Vintage, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní