- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda OSLO 75456
Komoda OSLO 75456
Kód produktu: 0000239459
Telefonická objednávka
Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevném provedení dub sonoma / bílá.
Nabízí úložný prostor v podobě pěti šuplíků - dva menší nahoře a pod nimi tři velké šuplíky.
Komoda stojí na dřevěných nožkách o výšce 20,5 cm.
Lze k ní dokoupit další produkty ze sektorového programu OSLO.
Barva:
dub sonoma / bílá
Materiál:
laminovaná DTD / dřevo
Rozměry:
šířka: 98,7 cm
hloubka: 39,1 cm
výška: 100,9 cm
Hmotnost:
29,5 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 98,7 cm |
| HLOUBKA | 39,1 cm |
| VÝŠKA | 100,9 cm |
| HMOTNOST | 29,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 98,7 cm |
| HLOUBKA | 39,1 cm |
| VÝŠKA | 100,9 cm |
| HMOTNOST | 29,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní