- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento krásný dřevěný konferenční stolek se perfektně hodí do každé místnosti doma i v kanceláři.
Čajový stolek je vyrobený z masivního akáciového dřeva a MDF. Akáciové dřevo má přírodní povrchovou úpravu, která stolku dodává vytříbený vzhled. V odkládacím stolku je jedna zásuvka a 1 otevřená přihrádka, ve kterých najdete dostatek prostoru pro vaše časopisy, knihy, multimediální zařízení a další nezbytnosti. A velká deska stolu je ideální pro odkládání nápojů a vystavení váz, ovocných mís nebo dekorací.
Barva:
přírodní / bílá
přírodní / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní dřevo / MDF / kov
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 50 cm
výška: 40 cm
Hmotnost:
18,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Venkovský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 18,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Konferenční |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Polička DESIO TYP 1
Obývací stěna BRISTOL
Koberec ARKAS Dekorhome
Koberec AMEN Dekorhome
Rozkládací pohovka s taburetem umělá kůže Dekorhome
Rozkládací pohovka s taburetem umělá kůže Dekorhome
Cappuccino
Není skladem
8 778 Kč
Hnědá
Není skladem
9 075 Kč
Šedá
Není skladem
11 783 Kč















Zboží ihned, platba za 14 dní