- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda se šuplíky Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato odkládací skříňka v koloniálním stylu vyzařuje rustikální šarm a okamžitě zkrášlí zařízení vaší ložnice, salónu či obývacího pokoje.
Příborník má pevnou horní desku, která se skvěle hodí k vystavení dekorativních předmětů, zarámovaných fotografií či pokojových rostlin. Šest zásuvek a dvě zavírací přihrádky vám poskytnou spoustu prostoru, kam si můžete přehledně uložit celou řadu menších věcí, abyste je měli hezky po ruce.
Barva:
hnědá / šedá / černá
Materiál:
masivní teakové dřevo
Celkové rozměry:
šířka: 140 cm
hloubka: 30 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
28 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 28 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 28 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní