- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda OKEANOS Dekorhome
Komoda OKEANOS Dekorhome
Telefonická objednávka
PŘÍBORNÍK OKEANOS – ELEGANCE S 3D EFEKTEM

SPOJENÍ FUNKČNOSTI A NADČASOVÉHO DESIGNU

STYLOVÝ KOUSEK DO KAŽDÉHO INTERIÉRU

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
přírodní hnědá / černá
Materiál:
masivní akácové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 175 cm
hloubka: 40 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
67 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 175 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní