- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Sudbury
- Komoda J SUDBURY
Komoda J SUDBURY
Telefonická objednávka
Komoda J je součástí sektorového systému SUDBURY. Sektor přichází s jednoduchým, ale stylovým zařízením obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Nábytek je vyrobený z laminované DTD, dvířka jsou z MDF v barevné kombinaci: dub craft zlatý a dub craft bílý.
Komoda J SUDBURY vám svým originálním designem vyrazí dech. Komoda disponuje úložným prostorem v podobě dvou skříněk.
Doporučujeme přikoupit další komponenty se sestavy SUDBURY.
Barva:
dub craft zlatý / dub craft bílý
Materiál:
DTD laminovaná / MDF
Rozměry:
šířka: 118,1 cm
hloubka: 41,8 cm
výška: 96,7 cm
tloušťka materiálu korpus: 16 mm
tloušťka materiálu dvířka: 19 mm
tloušťka materiálu horní deska: 22 mm
výška nožiček: 4,2 cm
Hmotnost:
40 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 118,1 cm |
| HLOUBKA | 41,8 cm |
| VÝŠKA | 96,7 cm |
| HMOTNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní