- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek ARISBÉ Dekorhome
Konferenční stolek ARISBÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
STYLOVÝ KONFERENČNÍ STOLEK Z MASIVNÍHO AKÁCIOVÉHO DŘEVA
Tento konferenční stolek z masivního akáciového dřeva voskované úpravy přináší do vašeho interiéru dokonalou kombinaci přírodní elegance a praktického designu. Deska stolu, vyrobená z exotického akáciového dřeva s autentickou a jedinečnou kresbou, dodává stolku příjemnou přírodní atmosféru, která zaujme na první pohled.

MODERNÍ VZHLED S PEVNOU KONSTRUKCÍ
Konferenční stolek vyniká nejen svou estetikou, ale i robustností. Černé kovové nohy vytvářejí moderní kontrast k přírodní desce a zároveň zajišťují stabilitu a pevnost konstrukce. Tento harmonický design je ideální pro moderní i tradičněji zařízené interiéry.

VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ
Díky svým kompaktním rozměrům a univerzálnímu designu lze stolek využít nejen jako konferenční, ale také jako odkládací, příruční či noční stolek. Navíc jej můžete s dalšími stolky snadno kombinovat a vytvořit tak praktickou a stylovou sestavu pro váš domov.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
akácie / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 110 cm
hloubka: 70 cm
výška: 40 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Jelikož je stůl ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Vintage, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Noční, Odkládací, Televizní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Odkládací stolek ARISBÉ Dekorhome
Odkládací stolek FINEUS Dekorhome
Odkládací stolek FINEUS Dekorhome
Šedá
Není skladem
3 509 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
2 890 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní