- Domů
- Ložnice
- Ložnicové sestavy
- City
- Komoda DS4 CITY
Komoda DS4 CITY
Telefonická objednávka
Komoda DS4 je součástí sektorové sestavy CITY, která nabízí množství komponentů pro zařízení ložnice a obývacího pokoje. Sestava se pyšní sofistikovaným vzhledem, čistými liniemi a propracovanými detaily. Nábytek je vyrobený z laminované DTD s ABS hranami v barevném provedení: bílá vysoký lesk / dub grandson. Dvířka jsou bez úchytek a otevírají se pomocí systému PUSH-UP.
Komoda DS4 CIT je jednodveřová se čtyřmi šuplíky. Praktický úložný prostor v moderním designu.
Doporučujeme přikoupit další komponenty ze sestavy CITY.
Barva:
bílá / bílá lesk / dub grandson
Materiál:
DTD laminovaná / ABS hrany
Rozměry:
šířka: 138,2 cm
hloubka: 40 cm
výška: 90,5 cm
tloušťka materiálu: 16 mm
Hmotnost:
52,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 138,2 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 90,5 cm |
| HMOTNOST | 52,5 kg |
| MATERIÁL | ABS, DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní