- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda OKEANOS Dekorhome
Komoda OKEANOS Dekorhome
Telefonická objednávka
UNIKÁTNÍ KOMODA OKEANOS

MASIVNÍ MANGOVÉ DŘEVO A KONTRASTNÍ KOV

PRAKTICKÉ A STYLOVÉ ÚLOŽIŠTĚ

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
přírodní hnědá / černá
Materiál:
masivní mangové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 45 cm
výška: 86 cm
výška nožiček: 24 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 51 cm
hloubka: 33 cm
výška: 28 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Moderní, Elegantní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní