- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Konferenční stolek THOR Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento konferenční stolek v průmyslovém stylu je obohacením každého bytu. Hodit se bude do morerního či industriálního interiéru. Stůl má pevnou desku z masivního mangovníkového / sheeshamového dřeva a nohy kovu s černým práškovým nástřikem.
Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Zkombinujte tento konferenční stolek s dalším nábytkem z naší řady THOR.
Dekor:
masivní sheeshamové dřevo
masivní mangovníkové dřevo
Výběr dekoru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo / kov
masivní mangovníkové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 45 cm
tloušťka desky: 4,5 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní lavice THOR 7 cm Dekorhome
Jídelní lavice THOR 7 cm Dekorhome
160 cm Dodání do 14 dnů 7 090 Kč 200 cm Dodání do 14 dnů 8 190 KčJídelní stůl THOR X Dekorhome
Jídelní stůl THOR X Dekorhome
160x90x77 cm Dodání do 14 dnů 13 590 Kč 200x100x77 cm Dodání do 14 dnů 18 090 Kč 240x100x77 cm Dodání do 14 dnů 20 090 KčJídelní stůl THOR Dekorhome
Jídelní stůl THOR Dekorhome
120x80x77 cm Dodání do 14 dnů 8 090 Kč 140x80x77 cm Dodání do 14 dnů 9 190 KčJídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 690 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
5 390 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní