- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Komoda KLEOPATRA Dekorhome
Telefonická objednávka
KOMODA KLEOPATRA
Představujeme komodu KLEOPATRA, klenot mezi nábytkem, který kombinuje nadčasovou estetiku s praktičností. Pokud hledáte nábytkový kousek, který zvládne uchovat veškeré vaše věci a zároveň obohatí prostor o unikátní designový prvek, komoda je tou pravou volbou pro vás.
MATERIÁL
Vyrobená z kvalitního masivního akáciového dřeva, které je známé svojí pevností a dlouhověkostí, komoda je garancí kvality a stylu. Extravagantní 3D vzor na dveřích dodává komodě nejen originalitu, ale i jemně luxusní vzhled, který nepřehlédne žádná návštěva. Ruční zpracování zajišťuje, že každý kus je jedinečný s osobitým charakterem.
ÚLOŽNÝ PROSTOR
Tři prostorné zásuvky a tři skříňky poskytují bohatý úložný prostor pro vše od oblečení až po kancelářské potřeby. Jemné kovové úchytky nenápadně zapadají do celkového designu a zároveň zvyšují estetickou hodnotu komody.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní akáciové dřevo
Rozměry:
šířka: 118 cm
hloubka: 40 cm
výška: 140 cm
Rozměr přihrádky:
šířka: 56 cm
hloubka: 35 cm
výška: 28 cm
Rozměr zásuvky:
šířka: 51 cm
hloubka: 33 cm
výška: 16 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 118 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Noční stolek KLEOPATRA Dekorhome
Noční stolek KLEOPATRA Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 390 Kč
Sheesham
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Konferenční stolek THOR Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
3 690 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní