- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl KLEOPATRA Dekorhome
Jídelní stůl KLEOPATRA Dekorhome
Telefonická objednávka
Nadčasový jídelní stůl KLEOPATRA s nádhernou stolovou deskou z masivního lakovaného akáciového dřeva.
Deska stolu spočívá na čtyřech pevných akáciových nohách. Jednoduchost použitých materiálů je hlavní výhoda jídelního stolu KLEOPATRA. Lze ho jednoduše zakomponovat do každého stylu kuchyně či jídelny.
Jídelní stůl je možné kombinovat s dalšími komponenty řady KLEOPATRA.
Barva:
hnědá
Materiál:
masivní akáciové dřevo
Rozměry:
šířka: 160 / 200 cm
hloubka: 90 / 100 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 4 cm
Rozměr stolu:
160 x 90 x 75 cm
200 x 100 x 75 cm
Stůl nabízíme ve dvou velikostech. Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm, 100 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Noční stolek KLEOPATRA Dekorhome
Noční stolek KLEOPATRA Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 390 Kč
Sheesham
Dodání do 14 dnů
4 590 Kč
TV stolek KLEOPATRA Dekorhome
TV stolek KLEOPATRA Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
10 690 Kč
Sheeshamové dřevo
NENÍ DOSTUPNÝ
10 952 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní