- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komoda BIÁ Dekorhome
Komoda BIÁ Dekorhome
Telefonická objednávka
Komoda ve venkovském stylu je kombinací mangovníkového dřeva a bambusu. Konstrukce je pevná a dodává stabilitu celé komodě.
Komoda z masivu poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě skříňky a jedné zásuvky. Nechte krásnou komodu vyniknout ve vašem moderním obývacím pokoji.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá
Materiál:
masivní mangovníkové dřevo / bambus
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 45 cm
výška: 114 cm
výška nohou: 37 cm
Rozměr šuplíku:
šířka: 71 cm
hloubka: 37 cm
výška: 16 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| MATERIÁL | Bambus, Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Skandinávský, Venkovský, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 114 cm |
| MATERIÁL | Bambus, Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| DVEŘE | Dveře na pantech |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní