- Domů
- Obývací pokoj
- Komody
- Komoda LAMIA Dekorhome
Komoda LAMIA Dekorhome
Telefonická objednávka
S touto komodou vyrobenou z masivního sheeshamového dřeva se do Vašeho domova nastěhuje kousek rustikální krásy.
Dostatek úložného prostoru zajistí celkem čtyři přihrádky i s policemi a k tomu dvě zásuvky. Horní přihrádky jsou s prosklenými dveřmi.
Kombinujte s dalším nábytkem řady LAMIA.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti.
Barva:
přírodní hnědá / průhledná
Materiál:
masivní sheeshamové dřevo / sklo
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 35 cm
výška: 140 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Orientální, Venkovský, Rustikální, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| MATERIÁL | Masivní dřevo, Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| PODSVÍCENÍ | Ne |
| DVEŘE | Dveře na pantech, Dvoukřídlé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní