- Domů
- Nábytek
- Designový nábytek
- Konferenční stolek HYMEN Dekorhome
Konferenční stolek HYMEN Dekorhome
Telefonická objednávka
Designový odkládací stolek HYMEN je jedinečný díky svému originálnímu vzhledu. Skvěle se hodí do industriálně laděných místností.
Stolek je ručně vyráběný z teakového dřeva a je lakovaný v přírodní barvě. Stojí na třech kovových tenkých nohách, které dodávají stolku šmrnc a eleganci.
Kombinujte s dalším nábytkem HYMEN.
Důležitá poznámka: Jelikož je stůl ručně vyrobený, mohou se zde vyskytovat barevné nebo rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
masivní teakové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 40 cm
výška: 40 cm
tloušťka desky: 4,5 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 16,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Vintage, Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOST | 16,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 4,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 3 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Regál STHENO Dekorhome
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
Paraván Abandoned Mask Dekorhome
135x172 cm (3-dílný) Dodání do 14 dnů 3 790 Kč 225x172 cm (5-dílný) Dodání do 14 dnů 5 480 Kč3místná pohovka KYZIKOS Dekorhome
Chesterfield lenoška ZETHOS Dekorhome
Chesterfield lenoška ZETHOS Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
12 290 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
12 290 Kč
Příruční stolek CHARYBDA Dekorhome
Příruční stolek CHARYBDA Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Není skladem
2 368 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
2 490 Kč
Barová skříňka FILEMON Dekorhome
Barová skříňka FILEMON Dekorhome
Černá
Dodání do 14 dnů
27 090 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
27 090 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní