- Domů
- Zahrada
- Grilování a piknik
- Kempingový nábytek
- Kempingové stoly
- Kempingový stůl 60x80 SEVELIT
Kempingový stůl 60x80 SEVELIT
Kód produktu: RP-59994
Telefonická objednávka
Skládací kempingový stůl s deskou SEVELIT obdélníkového tvaru.
Deska Sevelit je velice odolná vůči UV záření, proti povětrnostním vlivům či mechanickému poškození.
Nízká hmotnost, vysoká stabilita.
Barva:
antracit kostra / bílá
Materiál:
sevelit / hliník
Rozměry:
Šířka: 80 cm
Hloubka: 60 cm
Výška: 64 cm
Nosnost:
40 kg
Hmotnost:
2,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Příruční, Praktický |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOSNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sevelit |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Příruční, Zahradní, Kempingový |
| MATERIÁL DESKY | Sevelit |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní křeslo 2320 OXFORD polohovací
Varianty produktu
Černá
Skladem
Zelená
Skladem
Béžová
Skladem
Bordó
Skladem
Zahradní křeslo 2320 OXFORD polohovací
Černá
Skladem
u vás do 06.05.2026
969 Kč
Zelená
Skladem
u vás do 06.05.2026
969 Kč
Béžová
Skladem
u vás do 06.05.2026
969 Kč
Bordó
Skladem
u vás do 06.05.2026
969 Kč
Skladem
u vás do 06.05.2026
969 Kč
1 124 Kč
Přidat do oblíbených
Skládací zahradní židle 4 ks D1412 Dekorhome
Dodání do 14 dnů
3 052 Kč
3 479 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní lavice se stolkem D1013 eukalyptus Dekorhome
Dodání do 14 dnů
3 354 Kč
3 823 Kč
Přidat do oblíbených
Skládací zahradní židle 4 ks plast Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Není skladem
4 669 Kč
Antracit
Není skladem
4 828 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
4 936 Kč
Skládací zahradní židle 4 ks plast Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 669 Kč
Antracit
Není skladem
4 828 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
4 936 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 4 669 Kč
5 525 Kč
Přidat do oblíbených

