- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní židle
- Stohovatelná židle SAZEN NEW
Stohovatelná židle SAZEN NEW
Telefonická objednávka
STOHOVATELNÁ ŽIDLE SAZEN NEW
Spojení jednoduchosti a stylu v jednom nabízí židle SAZEN NEW. Se židlí SAZEN NEW získáte všestranného pomocníka, který spojuje funkčnost s estetikou pro každou příležitost!
MODERNÍ DESIGN
Vyrobena je z plastu v několika barevných variantách a je vhodná do interiéru i exteriéru, takže ji využijete kdekoli. Charakteristická je svojí funkcí stohovatelnosti, což znamená, že ji umíte pokládat na sebe a s lehkostí přemístit, kde právě potřebujete.
- olivová
- světle hnědá
- tmavě šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
plast
Rozměry:
šířka: 45 cm
hloubka: 47 cm
výška: 87 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 43 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
3,9 kg
MONTÁŽ
Židle je dodávána sestavená a připravena k okamžitému používání.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 45 cm |
| HLOUBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| HMOTNOST | 3,9 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











