- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Skládací plážové židle 4 ks plast Dekorhome
Skládací plážové židle 4 ks plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Naše 4dílná sada plážových židlí je navržená tak, abyste se mohli opalovat v naprostém pohodlí. Ať už pobýváte v kempu nebo se sluníte na pláži, tyto židle vám zaručí ideální posezení.
Kempingové židle jsou vyrobeny z plastu, takže nepodléhají nepříznivým vlivům počasí a snadno se čistí. Jsou navíc lehké a skládací, můžete je proto bez námahy přepravovat, přesouvat či uskladnit.
Balení obsahuje 4 plážové židle.
Barva:
bílá
žlutá
modrá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
plast
Rozměry:
šířka: 42 cm
hloubka: 58 cm
výška: 64 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 30 cm
výška sedu: 25 cm
Hmotnost:
11,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| HMOTNOST | 11,5 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| OBSAH SETU | 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Zahradní altán kruhový 3 m Dekorhome
Zahradní truhlík se 4 květináči polyratan Dekorhome
Zahradní truhlík se 4 květináči polyratan Dekorhome
Hnědá
Není skladem
4 058 Kč
Černá
Není skladem
4 789 Kč
Šedá
Není skladem
5 031 Kč
Plážový slunečník ø 215 cm Dekorhome
Plážový slunečník ø 215 cm Dekorhome
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 447 Kč
Modrá
Není skladem
1 311 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 315 Kč
Písková
Dodání do 10 dnů
1 315 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní