- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Stohovatelná jídelní židle K491
Stohovatelná jídelní židle K491
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ ŽIDLE K491
Jídelní židle K491 vás zavede do světa skandinávského designu, kde se snoubí jednoduchost, praktičnost a působivý vizuální vzhled. Tato židle je stvořena pro ty, kteří hledají kousek, který je zároveň stylový a funkční. Díky jejímu univerzálnímu designu a snadné údržbě se hodí do různých prostředí, kde přináší šmrnc a pohodlí. Bude perfektní doplněk nejen do vaší jídelny, ale také do konferenční místnosti na terasu nebo do čekárny u lékaře.

VYSOKÁ KVALITA A ODOLNOST
Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu, který zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Je ideální pro každodenní použití a odolá i nečekaným nehodám.

STOHOVATELNOST PRO ÚSPORU PROSTORU
Stohovatelný design židle je perfektní pro ty, kteří potřebují ušetřit místo nebo rychle připravit místnost na různé události. Její praktičnost je neocenitelná a nezbytná pro moderní bydlení.

MINIMALISTICKÝ DESIGN A BAREVNÉ VARIACE
Minimalistický design je doplněn o širokou škálu barevných variant. Ať už dáváte přednost klasické bílé nebo energické hořčicové, každá barva přidá vaší jídelně osobitý charakter a styl.
- bílá
- hořčicová
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
polypropylen
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 56 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 44 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 56 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Polypropylen |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 2 s přístavkem 150 Dekorhome
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 2 s přístavkem 150 Dekorhome
Šedá
Není skladem
47 977 Kč
Antracit
Není skladem
47 977 Kč
Smrk
Není skladem
39 074 Kč


















