- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací BITER U
Sedací souprava rozkládací BITER U
Telefonická objednávka
Sedací souprava BITER ve tvaru U je celočalouněná, tedy vhodná na umístění do prostoru.
Je v provedení černé ekokůže, která je jednoduchá na údržbu.
Díky funkci rozkladu poskytuje pohodlnou a prostornou plochu na spaní o rozměru 120 x 200 cm.
Svým uživatelům poskytuje příjemné sezení v kombinaci pružina faliste + PUR pěna s výškou sedu 47 cm.
Prostorný úložný prostor poskytuje dostatek místa pro uložení přikrývek a polštářů.
Nabízíme v levém nebo v pravém provedení.
Barva:
černá
Materiál:
ekokůže
Rozměry:
šířka: 330 cm
hloubka: 153 / 215 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 47 cm
hloubka sedu: 53 cm
šířka volného prostoru mezi otomany: 148 cm
výška nožiček: 3 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
180,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| ŠÍŘKA | 330 cm |
| HLOUBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 180,5 kg |
| MATERIÁL | Eko kůže, PUR pěna, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 3 cm |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
























Zboží ihned, platba za 14 dní