- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava PAULITA U UNI
Rozkládací sedací souprava PAULITA U UNI
Telefonická objednávka
SEDACÍ SOUPRAVA PAULITA U UNI
Představujeme vám rohovou a univerzální sedací soupravu PAULITA U. Díky provedení látky Alova ve dvou variantách vnese do každé domácnosti nadčasovou atmosféru. Lenošení může začít!
- šedá / černá
- hnědá / béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

ELEGANTNÍ A PRAKTICKÁ
Díky funkci rozkladu přeměníte sedačku na lůžko o ploše 115x265 cm. Užijte si chvíle s rodinou bez omezení. Sedací souprava je univerzální, to znamená, že ji můžete poskládat dle vlastní potřeby. Určitě oceníte i úložný prostor, který rozhodně nezůstane nevyužití. Paulita U je charakteristická svým designem do tvaru U, který si zamiluje celá rodina.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / masivní dřevo / PUR pěna
Rozměry:
šířka: 287 cm
hloubka: 139 / 139 cm
výška: 74 / 86 cm
hloubka sedu: 42 / 64 cm
výška sedu: 39 cm
výška nožiček: 2,5 cm
plocha na spaní (ŠxD): 115 x 265 cm
Hmotnost:
131 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 287 cm |
| HLOUBKA | 139 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm, 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 287 cm |
| HLOUBKA | 139 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 86 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm, 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




























Zboží ihned, platba za 14 dní