- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Sedací souprava rozkládací MARIETA U
Sedací souprava rozkládací MARIETA U
Telefonická objednávka
Luxusní sedací souprava MARIETA U je prostorná s šířkou až 320 cm. Je ve tvaru U, což poskytuje dostatek místa pro každého člena rodiny.
Čelní část tvoří dvojsed, po jeho levé i pravé straně jsou pohodlné otomany.
Vyrobena je z kvalitní látky COSMIC v barvě žlutá. Součástí jsou čtyři dekorativní polštářky. Dva z nich jsou v krémové barvě a další dva v hnědé barvě.
Po těžkém a náročném dni jistě oceníte čtyři automatické polohovací opěrky hlavy, které se dají nastavit až v šesti stupních.
Sedačka disponuje i úložným prostorem, který najdete v kratším otomanu.
Díky funkci rozkladu za krátkou chvíli změníte sedačku na plnohodnotné lůžko o rozměru 130 x 260 cm.
Barva:
žlutá
Materiál:
látka Cosmic
Tvar:
U
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 320 cm
hloubka: 208 / 175 cm
výška: 83 / 97 cm
plocha na spaní (ŠxD): 130x260 cm
výška sedu: 42 cm
hloubka sedu: 62 cm
výška nožiček: 5 cm
výška zádové opěrky: 33 / 57 cm
Nosnost na osobu:
90 kg
Hmotnost:
212 kg
Dodáváno v demontu.
Možnost objednání sedmi barev látky Cable a sedmi barev ekokůže na dotaz. Odstíny najdete v přiložené vzorníku. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadán do výroby. Dodací doba 8-10 týdnů.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 320 cm |
| HLOUBKA | 175 cm, 208 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 33 cm, 57 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 320 cm |
| HLOUBKA | 175 cm, 208 cm |
| VÝŠKA | 83 cm, 97 cm |
| HMOTNOST | 212 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 4x polštář |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 33 cm, 57 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Křeslo látka / kaučukovník Dekorhome
Křeslo látka / kaučukovník Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 921 Kč
Zelená
Není skladem
4 159 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
4 651 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
5 726 Kč
Světle šedá
Není skladem
4 511 Kč






























Zboží ihned, platba za 14 dní