- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Teyo
- Počítačový stůl TEYO
Počítačový stůl TEYO
Kód produktu: KO0000185709
Telefonická objednávka
Počítačový stůl je vyroben z laminované dřevotřísky ve dvou barevných variantách: dub sonoma a dub sonoma / bílá.
Stůl je součástí moderní sestavy TEYO vhodné na zařízení dětských a studentských pokojů.
Barvu stolu zvolte ve variantách produktu.
Barva:
dub sonoma / bílá
Rozměry:
šiřka: 120 cm
výška: 77 cm
hloubka: 54 cm
Hmotnost:
30,5 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 30,5 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Počítačový, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Šatní skříň TEYO 4D
Přijímáme předobjednávky
4 990 Kč
5 938 Kč
Přidat do oblíbených







Zboží ihned, platba za 14 dní