- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Topty
- RTV stolek TOPTY
RTV stolek TOPTY
Telefonická objednávka
Stolek je vyroben z laminované dřevotřísky. Poskytuje dostatečný úložný prostor v podobě dvou skříněk a dvou otevřených polic. Úchytky jsou chromové.
Ke stolku lze pořídit i další komponenty ze sektorového systému TOPTY.
Barva:
dub sonoma
bílá / dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 42 cm
výška: 46 cm
Materiál:
DTD laminovaná
Hmotnost:
26,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOST | 26,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x stůl |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek TOPTY
Konferenční stolek TOPTY
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 450 Kč
Počítačový stůl TOPTY 1D1S
Počítačový stůl TOPTY 1D1S
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 550 Kč
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
2 550 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní