- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Topty
- Komoda TOPTY 2D1S
Komoda TOPTY 2D1S
Kód produktu: KO0000147869
Telefonická objednávka
Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky. Je dvoudvéřová se šuplíkem. Komoda má chromové úchytky.
Ke komodě lze pořídit i další komponenty ze sektorového systému TOPTY.
Barva:
dub sonoma
bílá / dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 33 cm
výška: 85 cm
Materiál:
DTD laminovaná
Hmotnost:
23,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 33 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 23,6 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Počítačový stůl TOPTY 1D1S
Varianty produktu
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 550 Kč
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
2 550 Kč
Počítačový stůl TOPTY 1D1S
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 550 Kč
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
2 550 Kč
Dodání do 14 dnů
2 550 Kč
3 009 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek TOPTY
Varianty produktu
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 450 Kč
Konferenční stolek TOPTY
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 450 Kč
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
1 697 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní