- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Topty
- Počítačový stůl TOPTY 1D1S
Počítačový stůl TOPTY 1D1S
Kód produktu: KO0000147873
Telefonická objednávka
Stůl je vyroben z laminované dřevotřísky. Stůl má jeden šuplík a jednu skříňku s chromovými úchyty.
Ke stolu lze pořídit i další komponenty ze sektorového systému TOPTY.
Barva:
dub sonoma
bílá / dub sonoma
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 120 cm
výška: 77 cm
hloubka: 55 cm
Hmotnost:
32,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 32,5 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Počítačový, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Regál se zásuvkou TOPTY
Varianty produktu
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
Regál se zásuvkou TOPTY
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
Dub sonoma / bílá
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
Dodání do 14 dnů
2 490 Kč
2 864 Kč
Přidat do oblíbených
Konferenční stolek TOPTY
Varianty produktu
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 450 Kč
Konferenční stolek TOPTY
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
1 450 Kč
Dodání do 14 dnů
1 450 Kč
1 697 Kč
Přidat do oblíbených








Zboží ihned, platba za 14 dní