- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Moratiz
- RTV stolek MORATIZ 7
RTV stolek MORATIZ 7
Telefonická objednávka
Vytvořit vlastní oázu klidu s obývacím systémem MORATIZ nikdy nebylo jednodušší. Nabízí jednotlivé komponenty, které zaujmou nejednoho návštěvníka domácnosti. Je designově elegantní a stylový. Vyroben je z laminované dřevotřísky, dvířka jsou z MDF. Barevně je oblečený do hnědého odstínu dub wotan. Jeho design dotváří plastový dekor v podobě úchytek.
Sektor obsahuje různé druhy nábytku. Je jen na vás, který si vyberete. Do obývacího pokoje, ložnice, studentského pokoje nebo do jídelny.
RTV stolek MORATIZ 1D1S/160 je výborný pomocník, když potřebujete schovat malý nepořádek, protože návštěva je již za dveřmi. Pohodlně na něj umístěte televizor a všechna multimediální zařízení, která potřebujete. Poskytuje úložný prostor v podobě otevřené police, jedné dvířky uzavřené skříňky a jedním šuplíkem. Okouzlí vás svým jednoduchým a elegantním designem.
Barva:
dub wotan
Materiál:
DTD
Rozměry:
šířka: 160,2 cm
hloubka: 40,1 cm
výška: 62,6 cm
tloušťka materiálu: 1,6 - 2,2 cm
rozměr otevřené police: 99,7x20,2 cm
Nosnost:
deska: 15 kg
šuplík: 3 kg
police: 3 kg
Hmotnost:
42 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| HMOTNOST | 42 kg |
| NOSNOST | 3 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska, Plast |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| HMOTNOST | 42 kg |
| NOSNOST | 3 kg, 15 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska, Plast |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,2 cm |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní