- Domů
- TV stolek MURANO RTV-1
TV stolek MURANO RTV-1
Telefonická objednávka
Stylový TV stolek MURANO RTV-1 je součástí celé sestavy MURANO do obývacího pokoje. Nábytek je vyrobený z laminované MDF a DTD v barevném provedení: dub artisan / černá. Pevné ocelové nožičky lakované v černé barvě dodávají nábytku industriální vzhled.
TV stolek MURANO RTV-1 nabízí dostatek úložného prostoru v podobě dvou šuplíků, dvou otevřených polic a jedné skříňky.
Barva:
dub artisan / černá
Materiál:
laminovaná MDF / laminovaná DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 150 cm
hloubka: 40 cm
výška: 61 cm
Hmotnost:
33 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 150 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 61 cm |
| HMOTNOST | 33 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 2 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní