- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Asensio
- RTV stolek ASENSIO RTV-1
RTV stolek ASENSIO RTV-1
Telefonická objednávka
Série nábytku ASENSIO v šedé barvě s módními drážkami na předních stranách je perfektní volbou pro ty, kteří hledají stylový a elegantní nábytek pro svůj interiér. Šedá barva je velmi módním a zároveň univerzálním odstínem, který se hodí k mnoha dalším barvám, takže ji lze snadno sladit do různých interiérových stylů.
Drážkovaná čela jsou nejnovějším trendem v interiérovém designu, který nábytku dodává charakter a originální vzhled. Drážkování je způsob, jak dodat nábytku jedinečný vzhled.
RTV stolek ASENSIO disponuje otevřeným úložným prostorem a dvěma skříňkami s dvířky. Stojí na černých kovových nožičkách.
Barva:
šedá / černá
Materiál:
laminovaná DTD / laminovaná MDF / kov
Rozměry:
šířka: 180 cm
hloubka: 42 cm
výška: 57 cm
Hmotnost:
33 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 180 cm |
| HLOUBKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 57 cm |
| HMOTNOST | 33 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Televizní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 5 nohou |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní