- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava TRAMP
Rozkládací sedací souprava TRAMP
Kód produktu: KO0000195303
Telefonická objednávka
MODERNÍ SEDACÍ SOUPRAVA
Pohodlná, praktická, prostorná, jednoduše perfektní! Čtyři "P" patří rohové sedací soupravě TRAMP. Sledujte oblíbený film, čtěte knihu nebo jen tak relaxujte s rodinou a přáteli, sedačka byla navržena tak, aby sedícím zajistila maximální komfort. K odstání je v šedém nebo černém provedení.
- černá / černý melír
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

POHODLÍ A FUNKČNOST
Ekokůži doplňuje kvalitní látka Berlin. Je rozkládací, za několik vteřin ji dokážete změnit na lůžko což oceníte v době nečekané návštěvy, jelikož pohovka poskytne lákavý prostor na spaní v rozměru 149 x 206 cm. Komfortní sezení zajistí pružinová výplň sedáku. Dodáváno s polštářky pro ještě větší pohodlí.

PRAKTICKÝ ÚLOŽNÝ PROSTOR
Univerzální provedení vám umožňuje smontovat sedačku s otomanem na pravé nebo levé straně, volba je na vás. Na nepotřebné věci poslouží úložný prostor v čelní části sedací soupravy. Součástí sedací soupravy jsou i čtyři polštáře.


TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / dřevo / pružina
Rozměry:
šířka: 257 cm
hloubka: 180 cm
výška: 83 cm
hloubka sedu s polštáři: 65 cm
výška sedu: 39 cm
výška nožiček: 5 cm
plocha na spaní (ŠxD): 149 x 206 cm
Hmotnost:
133,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 257 cm |
| HLOUBKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HLOUBKA SEDU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| PROVEDENÍ | Pravé, Levé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací sedací souprava ERMON
Dodání do 14 dnů
38 650 Kč
44 448 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací sedací souprava ERMON
Přijímáme předobjednávky
38 650 Kč
44 834 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací sedací souprava PONY
Dodání do 14 dnů
33 990 Kč
39 089 Kč
Přidat do oblíbených







































Zboží ihned, platba za 14 dní