- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava MALAGA pravá
Rozkládací sedací souprava MALAGA pravá
Telefonická objednávka
DESIGN A FUNKČNOST
Sedací souprava MALAGA je perfektní kombinací pohodlí a elegance, navržená tak, aby splnila všechny vaše požadavky na komfort i estetiku. Díky konstrukci z borovicového a bukového dřeva spolu s laminátovou deskou nabízí vysokou pevnost a odolnost. Celočalounění z látky Country v několika barvách umožňuje umístění do jakéhokoliv prostoru a dodává interiéru moderní nádech.
- hnědá
- šedá
- tmavě zelená
- béžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

PRAKTICKÉ FUNKCE PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ
Tato sedací souprava je vybavena praktickým úložným prostorem, kam můžete snadno uložit lůžkoviny, polštáře nebo další textilie. Navíc vás potěší polohovací opěrky hlavy, které zajišťují maximální pohodlí při odpočinku. Funkce rozkladu umožňuje jednoduchou přeměnu pohovky na plnohodnotné lůžko, ideální pro hosty nebo každodenní spaní. 
KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ A STYLOVÉ DETAILY

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / dřevo / plast / PUR pěna
Rozměry:
šířka: 264 cm
hloubka: 210 cm
výška: 79 / 97 cm
hloubka sedu: 56 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožiček: 4,5 cm
Plocha na spaní (ŠxD): 130x190 cm
Hmotnost:
160 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 264 cm |
| HLOUBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 79 cm, 97 cm |
| HLOUBKA SEDU | 56 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 4,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| PROVEDENÍ | Levé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.

















Zboží ihned, platba za 14 dní