- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava HORTY
Rozkládací sedací souprava HORTY
Telefonická objednávka
DESIGN A FUNKČNOST
Sedací souprava je základním prvkem interiéru, nabízí pohodlné místo k sezení a relaxaci. Rohová sedací souprava HORTY ROH je tou správnou volbou pro váš obývací pokoj. Je celočalouněná látkou Whisper v hnědém barevném provedení. Disponuje funkcí rozkladu. Velkým plusem sedací soupravy je úložný prostor, kde umíte prakticky uložit všechny deky a polštáře, které v danou chvíli nepotřebujete. Sedací souprava má polohovací záhlaví, které zajišťuje komfortní opření zad a hlavy. Umíte si je nastavit a zajistit až v šesti stupních. HORTY je jednoduše sedací souprava, kterou si zamiluje celá rodina.
ELEGANTNÍ A PRAKTICKÁ
Nebojte se ji umístit do prostoru a nechat tak vyniknout její krásu. Maximální komfort sezení zajišťuje výplň z pružiny falista a PUR pěny. Sedačka stojí na černých kovových nožičkách. Disponuje funkcí rozkladu o rozměru 125 x 195 cm.
Možnost objednání v 8 barevných odstínech látky Whisper s dodací lhůtou 6-8 týdnů. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadán do výroby.
UNIVERZÁLNÍ DESIGN
Elegance a funkčnost jdou u modelu ruku v ruce. Její světle šedá barva přináší do prostoru pocit klidu a harmonie, zatímco možnost volby strany rohu umožňuje dokonalé přizpůsobení vašemu obývacímu prostoru.
- pravá
- levá
Výběr provedení zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
látka / dřevo / pružina falista / kov / PUR pěna
Rozměry:
šířka: 275 cm
hloubka: 205 cm
výška: 75 / 95 cm
hloubka sedu: 58 cm
výška sedu: 43 cm
výška nožiček: 10,5 cm
plocha na spaní (ŠxD):125x195 cm
Hmotnost:
140 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 275 cm |
| HLOUBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 95 cm |
| HLOUBKA SEDU | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 53 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| PROVEDENÍ | Pravé, Levé |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 275 cm |
| HLOUBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 95 cm |
| HLOUBKA SEDU | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 53 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| PROVEDENÍ | Pravé, Levé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
















Zboží ihned, platba za 14 dní