- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava ERIN
Rozkládací sedací souprava ERIN
Telefonická objednávka
SEDACÍ SOUPRAVA ERIN
Hledáte ten pravý kousek nábytku, který by proměnil váš obývací pokoj v oázu pohodlí a stylu? ERIN ROH je rohová sedací souprava, která nikdy neoddechuje a ponechává tuto vymoženost pro vás a vaše hosty. Celočalouněná je voděodolnou látkou Onega v šedém provedení, která je snadno čistitelná a petfriendly. 
ELEGANTNÍ A PRAKTICKÁ
Naše rozkládací sedací souprava je synonymem pro flexibilitu a pohodlí. Díky svému inteligentnímu designu nabízí mnohostranné využití - od prostorného sezení pro celou rodinu, přes úložný prostor na vše, co potřebujete mít u sebe, až po pohodlné lůžko pro vaše návštěvy. O pohodlné sezení se postará výplň pružina falista kombinovaná s pur pěnou. Sedačka má moderní design, který doplňují stylové kovové nožičky v černé barvě.
UNIVERZÁLNÍ DESIGN
Elegance a funkčnost jdou u modelu ruku v ruce. Její světle šedá barva přináší do prostoru pocit klidu a harmonie, zatímco možnost volby strany rohu umožňuje dokonalé přizpůsobení vašemu obývacímu prostoru. Ať už máte menší byt nebo prostorný dům, sedačka se stane centrálním prvkem vašeho domova .Nabízíme vám možnost vybrat si z 9 barevných provedení látky Onega. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadán do výroby. Dodací lhůta 6-8 týdnů.
- pravá
- levá
Výběr provedení zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
šedá
Materiál:
látka / dřevo / pružina Falista
Rozměry:
šířka: 267 cm
hloubka: 193 cm
výška: 86 cm
hloubka sedu: 60 / 89 cm
výška sedu: 44 cm
výška nožiček: 17 cm
plocha na spaní (ŠxD): 130x196 cm
Hmotnost:
118 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 267 cm |
| HLOUBKA | 193 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm, 89 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 53 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 10 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| PROVEDENÍ | Pravé, Levé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.















Zboží ihned, platba za 14 dní