- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava DUAN U
Rozkládací sedací souprava DUAN U
Telefonická objednávka
ROZKLÁDACÍ SEDACÍ SOUPRAVA DUAN U
Přineste do svého domova styl a komfort s rohovou sedací soupravou DUAN U, která skvěle doplní každý obývací pokoj! Díky jejímu univerzálnímu designu si jednoduše vyberete, jestli bude mít roh na levé nebo pravé straně, takže se dokonale přizpůsobí vašemu prostoru.
MAXIMÁLNÍ KOMFORT A FUNKČNOST
Sedačka nabízí praktický úložný prostor, kam jednoduše schováte přikrývky, polštáře či sezónní dekorace, čímž ušetříte místo a udržíte domov uklizený. Navíc je vybavena rozkládací funkcí, takže ji jednoduše přeměníte na pohodlné lůžko pro hosty. Součástí jsou měkké polštáře, které zajistí příjemnou oporu při relaxaci.
KVALITNÍ MATERIÁLY
Čalouněná je látkou Riviera ve třech barevných variantách, které vašemu interiéru dodá svěží a trendy vzhled. Výplň sedačky tvoří PUR pěna T28, která zajišťuje pružnost a pohodlné sezení. Ať už chcete strávit večer u oblíbeného seriálu nebo s knihou v ruce, sedačka DUAN U vám vytvoří ideální místo k odpočinku.
- zelená
- šedá
- hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / dřevo / PUR pěna
Rozměry:
šířka: 289 cm
hloubka: 140 cm
výška: 72 cm
šířka sedu: 131 cm
hloubka sedu: 45 / 65 cm
výška sedu: 39 cm
šířka otomanu: 69 cm
výška nožiček: 2,5 cm
plocha na spaní (ŠxD): 115x265 cm
Hmotnost:
140 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 289 cm |
| HLOUBKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOST | 140 kg |
| ŠÍŘKA SEDU | 131 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 2,5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá, Univerzální |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| PROVEDENÍ | Pravé, Levé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní