- Domů
- Obývací pokoj
- Konferenční stolky
- Rozkládací konferenční stůl BEATA
Rozkládací konferenční stůl BEATA
Telefonická objednávka
Konferenční stůl s funkcí jídelního stolu v klasickém designu. Deska stolu je vyrobena z lamina, což znamená, že je odolná proti poškrábání a snadno se čistí. Rám stolu je vyroben z DTD desky ve třech dřevěných dekorech.
Barva:
dub sonoma
kaštan
ořech
wenge
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
lamino / DTD deska
Rozměry:
šířka: 130 - 170 cm
hloubka: 67 cm
výška: 60 - 77 cm
Hmotnost:
40 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Rustikální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 130 cm, 170 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 77 cm |
| HMOTNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Lamino |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Konferenční, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Lamino |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Retro, Rustikální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 130 cm, 170 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 60 cm, 77 cm |
| HMOTNOST | 40 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Lamino |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Konferenční, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Lamino |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Sedací souprava 3 ks látka / dřevo Dekorhome
Sedací souprava 3 ks látka / dřevo Dekorhome
Modrá
Není skladem
15 026 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
15 216 Kč
Žlutá
Není skladem
16 992 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní