- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Provance
- Regál PROVANCE R1
Regál PROVANCE R1
Telefonická objednávka
Přineste si do svého domova kousek jižní Francie v podobě provensálského stylu. Podtrhuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic. Nabízí množství komponentů, které můžete různě kombinovat. Nábtek je vyrobený z laminované DTD ve třech barevných variantách: sosna andersen / dub lefkas, zelená a šedá.
Regál PROVANCE R1 poskytuje otevřený i uzavřený úložný prostor. Ve spodní části jsou dvířka s originálními úchytkami. Regál doporučujeme kombinovat s regály R2 a R3.
Barva:
sosna andersen / dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 43 cm
výška: 198 cm
tloušťka materiálu korpus: 15 mm
tloušťka materiálu horní desky: 36 mm
Hmotnost:
54 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský, Rustikální |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 198 cm |
| HMOTNOST | 54 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.




Zboží ihned, platba za 14 dní