- Domů
- Obývací pokoj
- Obývací sestavy
- Provance
- Regál PROVANCE R3
Regál PROVANCE R3
Telefonická objednávka
Přineste si do svého domova kousek jižní Francie v podobě provensálského stylu. Podtrhuje atmosféru útulnosti a tepla domova. Sektorový systém PROVANCE je vhodný zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen a ložnic. Nabízí množství komponentů, které můžete různě kombinovat. Nábtek je vyrobený z laminované DTD ve třech barevných variantách: sosna andersen / dub lefkas, zelená a šedá.
Regál PROVANCE R3 má 4 police a poskytuje otevřený úložný prostor, který můžete využít k vystavení dekoračních předmětů nebo knih. Regál doporučujeme kombinovat s regály R1 a R2.
Barva:
sosna andersen / dub lefkas
Materiál:
laminovaná DTD
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 43 cm
výška: 198 cm
tloušťka materiálu korpus: 15 mm
tloušťka materiálu horní desky: 36 mm
Hmotnost:
51 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Provence, Venkovský, Rustikální |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 198 cm |
| HMOTNOST | 51 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET POLIC | 4 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástavec na komodu s vitrínou PROVANCE W2D
Nástavec na komodu s vitrínou PROVANCE W2D
Zelená
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 750 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní