- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Klekací
- Ergonomická klekačka
Telefonická objednávka
S touto klekací židlí můžete zaujmout jemnou a zdravou pracovní pozici. Vzpřímený sed odlehčuje páteři a posiluje zádové svaly. Měkké polstrování oblasti sedáku a kolen umožňuje dlouhodobé používání. Jednoduchý a moderní design se hodí do každého interiéru kanceláře.
Kolečka zajišťují flexibilitu u stolu. Tato kancelářská židle je ideální pro každodenní život, práci, studium nebo hraní na PC.
Barva:
šedá / černá
krémová / černá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
umělá kůže (100% polyuretan) / kov
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 67 cm
výška: 47 - 67 cm
šířka sedu: 41 cm
hloubka sedu: 31 cm
Nosnost:
100 kg
Hmotnost:
11 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Elegantní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 47 cm, 67 cm |
| HMOTNOST | 7 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umělá kůže |
| ŠÍŘKA SEDU | 41 cm |
| HLOUBKA SEDU | 31 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| MECHANISMUS | Základní |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kancelářský kontejner NOTOS Dekorhome
Kancelářský kontejner NOTOS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Černá / dub
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Stolní lampička na CLIP LED
Stolní lampička na CLIP LED
Červená
Dodání do 14 dnů
422 Kč
Chrom
Dodání do 14 dnů
422 Kč
Světle zelená
Dodání do 14 dnů
422 Kč
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Kancelářská sestava JOHAN 2 NEW
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
16 590 Kč
Dub craft
Není skladem
12 350 Kč
Rohový psací stůl se šuplíky 145x100 cm Dekorhome
Rohový psací stůl se šuplíky 145x100 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
5 487 Kč
Šedá
Není skladem
7 369 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
7 557 Kč
Bílá lesk
Není skladem
7 571 Kč
Černá lesk
Není skladem
7 760 Kč
Šedá lesk
Není skladem
8 356 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
4 861 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
5 309 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
7 575 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní