- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek a taburet
Telefonická objednávka
Taburet a odkládací stolek v jednom, vytvořený s důrazem na flexibilitu a design. S ratanovou vazbou ze sítě kroucených banánových listů tento kus nábytku představuje spojení přírodního kouzla a moderního stylu. Jeho jedinečný a revoluční design dokonale zapadne do jakéhokoli interiéru, ať už tradičního nebo moderního.
Kvalita a funkčnost jsou stejně důležité jako vzhled. Taburet není jen atraktivní, ale také praktický, s dostatkem úložného prostoru pro věci, které chcete mít po ruce. Přišroubovaná police dodává další stabilitu a umožňuje rychlý a snadný přístup k uloženým předmětům.
Poznámka: Logo "legální dřevo" je udělováno indonéskou vládou výrobcům, kteří dokážou prokázat legální původ použitého dřeva. Každý produkt je opatřen individuálním číslem, díky kterému lze ověřit jeho původ.
Barva:
hnědá
Materiál:
banánové listy / masivní dřevo
Rozměry:
výška: 47 cm
šířka: 49 cm
hloubka: 49 cm
police: 36x47 cm
vzdálenost mezi policemi: 34 cm
Hmotnost:
11,7 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Nadčasový, Příruční, Ratanový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| HMOTNOST | 11,7 kg |
| MATERIÁL | Banánové listy, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Banánové listy |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Nadčasový, Příruční, Ratanový |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 49 cm |
| HLOUBKA | 49 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| HMOTNOST | 11,7 kg |
| MATERIÁL | Banánové listy, Masivní dřevo |
| TYP STOLU | Noční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Banánové listy |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní