Postel AZURRO VELVET 140
Telefonická objednávka
Elegantní postel AZURRO VELVET 140 do každé moderní ložnice. V kombinaci s nočními stolky a lavicí AZURRO vytvoříte z vaší ložnice designový koutek.
Postel je čalouněná sametovou látkou s výrazným dekorativním prošíváním vysokého čela ve třech barevných variantách: zelená, světle šedá a šedá. Stojí na masivních nožičkách v přírodní barvě. Součástí postele je rám s lamelovým roštem.
Matrace není součástí!
Barva:
zelená
šedá
světle šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / dřevo
Rozměry:
šířka: 145 cm
hloubka: 212 cm
výška: 96 cm
rozměr lůžka: 140 x 200 cm
výška ložné plochy od země: 36 cm
výška bočnice: 18 cm
výška nožiček: 15 cm
Hmotnost:
52 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 145 cm |
| HLOUBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ROZMĚR LŮŽKA | 140 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 36 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 145 cm |
| HLOUBKA | 212 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| HMOTNOST | 52 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| ROZMĚR LŮŽKA | 140 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNÉ PLOCHY OD ZEMĚ | 36 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Postel AZURRO VELVET 90
Postel AZURRO VELVET 90
Šedá
Dodání 10-14 dnů
6 274 Kč
Noční stolek AZURRO VELVET
Noční stolek AZURRO VELVET
Šedá
Dodání 10-14 dnů
2 446 Kč
Noční stolek CASSINA
Noční stolek CASSINA
Přírodní
Skladem
Ořech
Skladem
Šatní skříň se zrcadlem ROMUALDA 140
Šatní skříň se zrcadlem ROMUALDA 140
Bílá
Skladem
Dub lefkas / černá
Skladem





Zboží ihned, platba za 14 dní