- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Noční stolek ET-001 VELVET
Noční stolek ET-001 VELVET
Telefonická objednávka
Elegantní noční stolek ET-001 VELVET se skvěle hodí do ložnice.
Stolek je čalouněný sametovou látkouBluvel k dostání v pěti barevných provedeních. K dispozici je úložný prostor v podobě šuplíku a odkládací poličky.
Barva:
zelená
šedá
světle šedá
béžová
růžová
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 35 cm
výška: 42 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| TYP STOLU | Noční |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 1 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Postel AZURRO VELVET 160
Postel AZURRO VELVET 160
Zelená
Není skladem
7 018 Kč
Šedá
Není skladem
7 018 Kč
Světle šedá
Není skladem
7 055 Kč
Postel AZURRO VELVET 90
Postel AZURRO VELVET 90
Šedá
Dodání 10-14 dnů
6 274 Kč
Postel ASPEN VELVET 90
Postel AZURRO VELVET 140
Postel AZURRO VELVET 140
Šedá
Dodání 10-14 dnů
6 699 Kč







Zboží ihned, platba za 14 dní