- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Relaxační a masážní
- Otočné křeslo s podnožkou N57 pravá kůže
Otočné křeslo s podnožkou N57 pravá kůže
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ OTOČNÉ ČTECÍ KŘESLO
Toto otočné čtecí křeslo s podnožkou skutečně upoutá pozornost. Díky podnožce si můžete dát nohy nahoru a najít perfektní polohu pro úplnou relaxaci. Manuálně nastavitelná zádová opěrka vám umožní upravit polohu sezení podle vašich představ, ať už pro čtení, sledování televize nebo prostě jen relaxovat.

DESIGN A ELEGANCE
TV křeslo zaujme také designem a zajistí elegantní vzhled ve vašem obývacím prostoru. Skořepina područky vyrobená z vysoce kvalitního dřeva dodává židli nejen elegantní vzhled, ale nabízí také dodatečnou stabilitu a pohodlí. Rám X poskytuje robustní a stabilní základnu. Toto relaxační křeslo není jen kus nábytku, ale zážitek pro vaše smysly.
- tmavě hnědá
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.


FUNKČNOST A POHODLÍ
Toto křeslo je otočné o 360°. Díky pohodlnému polstrování a vysokému opěradlu je toto křeslo do obývacího pokoje mimořádně pohodlné. V kombinaci s podnožkou, kterou lze libovolně posouvat, aby vyhovovala vašim potřebám, spní žádné přání.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
Buvolí kůže / pěna / kov / překližka
Rozměry křesla:
šířka: 81 cm
hloubka: 87 - 106 cm
výška: 86 - 125 cm
výška sedu: 47 cm
výška zádové opěrky: 73 cm
Rozměry taburetu:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 43 cm
Hmotnost:
32,3 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 81 cm |
| HLOUBKA | 87 cm, 106 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 125 cm |
| HMOTNOST | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kůže, Pěna, Překližka |
| NAKLÁPĚCÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ŠÍŘKA TABURETU | 50 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 50 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 81 cm |
| HLOUBKA | 87 cm, 106 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 125 cm |
| HMOTNOST | 32,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kůže, Pěna, Překližka |
| NAKLÁPĚCÍ | Ano |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MASÁŽNÍ FUNKCE | Ne |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ŠÍŘKA TABURETU | 50 cm |
| HLOUBKA TABURETU | 50 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 43 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Elektrické polohovací křeslo s USB LORIS
Elektrické polohovací křeslo s USB LORIS
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
Stojan na víno na 28 lahví černá Dekorhome
Polohovací TV křeslo KARIM
Polohovací TV křeslo KARIM
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem
















Zboží ihned, platba za 14 dní